מתווך לדירה- כן או לא ?

אם אתם חושבים למכור את הדירה ישנה שאלה שחוזרת על עצמה לא פעם:
האם להיעזר בשירותו של איש תיווך או לא?
 
בדרך כלל, בני אדם פונים אל איש תיווך, וע''י כך עוברת אחריות מכירת הדירה לאיש מוסמך עם צפייה שהמתווך ישיג עבורם את אותה התוצאה המתאימה ביותר עבורם.
 
קיימת חשיבות להשיג איש מקצוע שיתאים לכם.
 
כמובן בתחילה, חשיבותו של התווך איננה נראית הכרחית באופן יוצא מהרגיל כי הרי כולם, בעלי מקצוע דומה אז מדוע זה משנה לנו שמדובר פה על תיווך בתים וצריך אדם בעל ידע המסוגל להשיג את מרבית הכסף לדירתכם, מתווך ותיק יודע את אותם ערוצי הפרסום ויודע איך להיעזר באמצעים אלו בתבונה.
 
מלבד זאת, הוא כבר ידוע ומוכר בהרבה ממתווך דירות מתחיל ועל ידי כך יוכל לזכות בשיתוף הפעולה בשיתוף עם מתווכי דירות וגם עם משרדי פרסום אחרים.
 
ישנם כמה מעלות למכירת דירת מגורים עם מתווך נדל"ן.
חיסכון בזמן יקר:
 
כאשר אנו מחפשים דירה או אתם מעוניינים למכור את הדירה אנו עוברים שלב קשה ומעייף.
 
קיימים כל כך המון הצעות תיווך חלק מהן משכנעות וחלק מהן אנחנו נהיה מסופקים לגביהן.
 
כאשר אנחנו פונים למתווך הוא למעשה יכול לעשות לנו את עבודה קשה וכן הוא יחסוך לכולנו את כל ההתרוצצויות בין הבתים.
 
כמו כן, המתווך הוא מומחה ומנוסה ויצליח בקלות לזהות איזה הצעה מעולה ויכולה לבוא בחשבון או גם הצעה פחות טובה.
 
 
 

חיסכון בכסף.

 
שלא תטעו לחשוב. מתווכי הנדל''ן עולים כסף רב אך למעשה העלות שהמתווכים גובים נמוך לחלוטין.
 
אך החיסכון נמצא במו"מ שמתווך הנדל''ן יערוך יחד עם המוכר וינסה להנמיך בדרכו שלו למינימום של המחיר ולעומת זאת במכירה של דירה מתווך הדירות יאתר את הקונים רציניים ויעבד קשה לגרום להם להסכים למחיר שאתם מציעים.
 
מציאת מציאות
בגלל שמתווכי הנדל''ן מכירים את כל הטריקים בנושא מכירות נדל''ן, הם יצליחו למצוא ללא בעיה בתים המתאימים בדיוק לרצונות שלכם.
 
מתווכי הדירות גם מצליחים לזהות בין המילים איזה בתי מגורים מציאה משתלמת, ואילו דירות עדיף לפסוח עליהם
 
כמו למשל:
כאשר נמצא פרוט לגבי המבנה וסביבתו זה יכול להראות על דירה מתאימה ומאידך כאשר תפורסם דירת מגורים המוצגת בתור דירת מגורים מהממת או גם מצויינת ללא שום פירוט על הדירה, בלי בעיה מתווך הדירות יבחין שזאת סתם הצעה, דבר שבטוח אנחנו בתור אנשים לא מנוסים לא נדע לזהות.
 

חיסכון ב"כאב הראש"

המהלך של קניית דירה או לחילופין מכירת נכס, היא מלווה בתהליך ארוך, ללא העזרה של מתווך דירות מומחה אתם לא כל כך תדעו כיצד לעשות את זה.
מכיוון שמתווכי הנדל''ן מתעסקים בכך כל הזמן, לכן יש להם הרבה נסיון ואת הדרכים לעבור את אותו התהליך הארוך בלי הרבה קושי ולהגיע לתוצאות המתאימות.
 
הימנעות מלהתמודד עם האזרח המצוי.
 
בדרך כלל, אף אדם לא חפץ להסכים להיות מנוצל ישראלים במיוחד.
 
אפשר למצוא כיום המון ישראלים שמעוניינים להשיג רווחים על חשבונו של הצד השני, לדוגמא:
כאשר ישראלי ממוצע יבוא לרכוש דירה, הוא ירצה הנחות ובקשות יוצאות דופן , וכאשר הישראלי ירצה למכור את הדירה שלו, הוא מייקר את דירתו בלי כל הצדקה בתואנה שהדירה שלו מוצלחת ויש בדירה חמישה כיווני אוויר וכן הלאה.
 
על כן, במקום להתעמת יחד עם בני אדם כאלו, כדאי לכם לשלוח מתווך דירות, המתווך בודאי ידע באיזה אופן לעשות את המלאכה על הצד הטוב ביותר.
 
בוודאי שאין חכם כבעל נסיון.
 
בסופו של דבר:
לפני שתתחילו בבדיקות אחר קונה או לחילופין אחר דירה להשכרה – גשו לכמה מתווכים וכמובן למצוא מבין אותם מתווכים מי עשה עליכם את הרושם הטוב ביותר.
 
המתווך הנ''ל יכול לחסוך לנו בהרבה זמן יקר ובכאבי הראש ומשום כך ערכו לא יסולא בפז.
.